درباره ما

آوای تجارت جهانبین

شکل‌گیری شرکت آوای تجارت جهانبین توسط مدیران باتجربه به سال ۱۳۹۰ بازمی‌گردد. این شرکت به منظور ارائه خدمات بازرگانی در حوزه تجارت داخلی و خارجی تاسیس گردیده است. فعالیت‌های بین‌المللی این شرکت از کشورهای چین و کره جنوبی آغاز گردیده و در حال حاضر گستره‌ی فعالیت‌های شرکت به کشورهای اروپایی و آمریکایی نیز رسیده است.
تسلط به آخرین آیین‌نامه‌ها و قوانین بازرگانی و گمرکی، صداقت، امانتداری و حفظ اسرار تجاری، دقت در محاسبات، تسریع در انجام امور، موفقیت شرکت و رضایت مشتریان را به همراه داشته است.
شرکت آوای تجارت جهانبین طی قراردادی در سال ۱۳۹۶ اقدام به اخذ نمایندگی به منظور واردات و توزیع محصولات برند نیچرهایک در ایران نموده است که کارشناسان و مدیران این شرکت در تلاش هستند تا آخرین محصولات برند نیچرهایک را در اختیار علاقه مندان و مشتریان عزیر قرار دهند.
ما در حال همکاری با بزرگترین تأمین کنندگان عمده تجهیزات ورزشی، سرگرمی و تفریحی به منظور تأمین درخواست‌ها و جلب رضایت مشتریان خود هستیم.

نیچرهایک

نیچرهایک در سال ۲۰۱۰ تاسیس شده و نام یک برند حرفه ای محصولات طبیعت گردی است. برند نیچرهایک مفهوم سفر سبُک در طبیعت ( Light Outdoor Travel ) را ارائه می کند که متعهد به ارائه محصولات با کیفیت و سبک وزن برای طبیعت گردی است. شرکت نیچرهایک متخصص در تحقیق و توسعه ، طراحی و ساخت محصولات پیاده روی، کوهنوردی، کمپینگ و سایر محصولات ورزشی در طبیعت گردی است .
نیچرهایک تجهیزات سبک و حرفه ای طبیعت گردی از طریق فرایندهای تولید و آزمایش پیشرفته تولید می کند. تمام محصولات توسط طبیعت گردان حرفه ای، که از ابتدا تا انتها درگیر هستند، بررسی و آزمایش می شوند. نیچرهایک همچنین تجربه و بازخورد مشتری را در نظر می گیرد تا پیشرفت و بهبود محصولات را تضمین کند و این چیزی است که نام تجاری “Naturehike” را در میان جامعه ورزش طبیعت گردی مشهور کرده است. نیچرهایک از زیبایی طبیعت به عنوان الهام بخش برای بهبود تجربیات روزانه و حمایت ازطبیعت گردی و پیاده روی استفاده کنیم.
تا زمانی که تمایل به یک کشف بزرگ از مناظر زیبا هست بدون توجه به طول جاده مشتاق هستیم و امیدواریم که هر یک از اعضای خانواده نیچرهایک درشرایط کوناکون با قدرت روبه به جلو حرکت کنند و با یک ذهنیت آرام ، خود را در معرض محدودیت ها قرار دهد و با مشکلات مواجه شود.